Gratulujemy kolejnej kadencji naszemu Dyrektorowi

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu – Pan Aleksander Ostasz, został powołany na okres 7 lat przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu na stanowisko Dyrektora Muzeum. Akt powołania na kolejną kadencję wręczył Dyrektorowi Starosta Kołobrzeski – Tomasz Tamborski. W ten sposób organ prowadzący MOP docenił dotychczasowe wyniki pracy i kierunek rozwoju, jakim podąża Muzeum Oręża Polskiego.

– Przedłużenie umowy to dla mnie wielki zaszczyt. Efekty, jakie odnosimy jako zespół nie byłyby możliwe bez zaangażowania wszystkich pracowników. Dziękuję za nie serdecznie, już dzisiaj ciesząc się na kolejne stojące przed nami wyzwania – tak z nominacji cieszył się Dyrektor Muzeum.